BROK 2018


WARSZTATY BROK 2018 - INFORMACJE DLA WYJEŻDŻAJĄCYCH
TERMIN: 16-27 sierpnia 2018 r.

WYJAZD: 16 sierpnia 2018 r, godz. 11.00 (zbiórka na dziedzińcu szkoły przy ul. Elektoralnej 12/14). Odjazd autokarów - godz. 12.15 (prosimy o przyniesienie wypełnionych kart kwalifikacyjnych - do pobrania poniżej). W dniu wyjazdu ogłosimy skład grup i kontakty do wychowawców.

POWRÓT: 27 sierpnia 2018 r. ok. godz. 12.30 (niepełnoletni uczestnicy warsztatów odbierani są z miejsca przyjazdu OSOBIŚCIE przez Rodziców lub OPIEKUNÓW)

MIEJSCE: Ośrodek Wypoczynkowo-Szkoleniowy Nadrzecze w Broku n. Bugiem (88 km od Warszawy): http://nadrzecze.pl/. Ośrodek jest ogrodzony i na noc zamykany. Wszystkie domki i pawilony mieszkalne oraz sale ćwiczeń i basen mieszczą się w strefie ogrodzonej ośrodka.
ZAKWATEROWANIE: domki (2-3-pokojowe) i pawilony letniskowe (3-4-osobowe), budynek główny z pokojami 2-4-osobowymi (uwagi dot. wspólnego zakwaterowania dzieci - prosimy przesyłać pod adresem: martatintilo@gmail.com) do 30 czerwca 2018 r.
INFORMACJE i OPŁATY:
W przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem mailowym tintilo@tintilo.com.
Zaliczki na warsztaty prosimy wpłacać na konto Fundacji TINTILO
28 1050 1025 1000 0023 1678 3766 ING Bank Śląski SA

 

Warsztaty artystyczne TINTILO podlegają zgłoszeniu do Kuratorium Oświaty i bazy "Wypoczynek 2018" Ministerstwa Edukacji Narodowej (https://wypoczynek.men.gov.pl).


 

WAŻNE INFORMACJE

PRZESŁUCHANIA WSTĘPNE odbędą się pierwszego dnia po przyjeździe na miejsce. W przesłuchaniach wezmą udział dzieci po raz pierwszy uczestniczące w warsztatach, dzieci z IV grupy (z filii przy ul. Elektoralnej) oraz dzieci z filii w Wesołej. Podczas przesłuchań kwalifikujemy dzieci do grup zajęciowych wg umiejętności. Prosimy o przygotowanie fragmentu wiersza lub prozy (może być fragment z naszego spektaklu) oraz piosenki (z podkładem na CD lub pendrivie).

Co zabrać ze sobą – informacje praktyczne:
1. Ze względu na dużą liczbę zajęć ruchowych prosimy o zabranie dodatkowej liczby koszulek do ćwiczeń, legginsów i spodenek (chłopcy) oraz większej liczby skarpet lub stópek, a także bielizny (ograniczamy ewentualną konieczność prania).
2. Koniecznie kurtki z kapturem chroniące od deszczu – w ośrodku przemieszczamy się między salami do ćwiczeń, które znajdują się w różnych punktach terenu.
3. Obuwie: jeśli jest taka możliwość, prosimy o zabranie baletek lub jazzówek, miękkich trampków i adidasów do ćwiczeń.
4. Z kosmetyków prosimy o zabranie dezodorantów w kulce lub w żelu (ze względu na ograniczenie alergii).
5. Kostiumy kąpielowe i własne ręczniki (nie ma ich na wyposażeniu ośrodka) – na terenie jest basen (głębokość 140 cm), z którego korzystamy jeśli jest pogoda, pod opieką ratownika.
6. Przydadzą się: kredki, flamastry, długopisy, notesy, zeszyty.
7. Pieniądze – prosimy o ograniczanie kwot do 100 zł. Pieniążki można powierzyć wychowawcy w dniu wyjazdu – prosimy przekazywać w podpisanej kopercie i rozmienione na drobne banknoty.
8. Lekarstwa: Jeśli dziecko zażywa na stałe jakieś leki, prosimy o przekazanie tej informacji pani pielęgniarce w dniu wyjazdu (i zaznaczenie tej informacji w karcie kwalifikacyjnej). Lekarstwa przekazujemy pielęgniarce w dniu wyjazdu w podpisanych imiennie, oryginalnych opakowaniach z wypisanym sposobem dawkowania!

________________________________________
RAMOWY PROGRAM DNIA (rozkład zajęć warsztatowych i prób do spektaklu)
(prośba do rodziców o niedzwonienie w czasie posiłków oraz po godzinie 21.00)
8.00 - POBUDKA
8.45 - sprawdzanie czystości w pokojach (przez cały pobyt trwa konkurs czystości)
9.00 - ŚNIADANIE
9.45 - 13.50 - zajęcia w grupach (taniec, śpiew, zajęcia aktorskie), próby – grupa spektaklowa
14.00 - OBIAD
15.30 - 16.15 - zajęcia w grupach
16.20 - 17.05 - zajęcia w grupach
17.10 - 17.55 - zajęcia w grupach
18.30 - KOLACJA
19.15 - KRĄG (omówienie dnia)
20.00 - konkursy, dyskoteki, zajęcia indywidualne dla grupy spektaklowej
22.00 - cisza nocna dla młodszych dzieci (do 12. roku życia włącznie)
23.00 - cisza nocna dla młodziezy (od 13. roku życia)
Dni tematyczne i dyskoteki tematyczne – to nieodłączna tradycja wyjazdów z TINTILO. W czasie tych wydarzeń każdy z uczestników dostosowuje się strojem i wyglądem do zadanego tematu. W związku z tym będziecie proszeni o zabranie ze sobą strojów i dodatkowych akcesoriów, które pomogą Wam się przygotować. Mogą to być.np. chusty, śmieszne stroje, farby do twarzy, peruki itp.
Krąg – to codzienne wieczorne zebranie wszystkich uczestników, podczas którego omawiamy wydarzenia bieżącego dnia. Dobry Duszek – tę rolę przyjmuje każdy uczestnik warsztatów, losując pierwszego dnia osobę, nad którą będzie sprawował anonimową „pieczę” przez cały pobyt, starając się drobnymi uczynkami bądź miłymi wiadomościami (wrzucanymi do „skrzynki miłych słówek”) sprawiać mu radość każdego dnia.

 

DNI TEMATYCZNE i wieczory specjalne BROK 2018

DZIEŃ W KRATKĘ
DZIEŃ JEANSU
DZIEŃ STAROZYTNOSCI
DZIEŃ TUTTI FRUTTI
DZIEŃ SUPERBOHATERA


DYSKOTEKA JASKINIOWCA
WIECZORY ZABAW ANIMACYJNYCH (3)
QUIZ BAJKOWY
WIECZÓR RELAKSACYJNY


 

[pobierz] 0.5 MB karta-kwalifikacyjna-2018-brok

Po wypełnieniu i podpisaniu prosimy przesłać skan mailem (tintilo@tintilo.com), oryginał przynieść w dniu wyjazdu 16 sierpnia 2018 r.

ŁAPIEMY MARZENIA, czyli warsztaty artystyczne  TINTILO,

BROK 2016

Szanowni Państwo!

Mamy ogromną przyjemność zaprezentować nasz pierwszy teledysk zrealizowany przez profesjonalne studio filmowe Altum Films. Zdjęcia powstały latem podczas warsztatów artystycznych w Broku (sierpień 2016 r.). Miłego oglądania! Zapraszamy!

(reżyseria teledysku: Krzysztof Chodorowski, zdjęcia: Michał Stańczyk; piosenka  "Fantazjana" ze spektaklu "Świat Bastiana", słowa: Teresa Kurpias-Grabowska, muzyka: Anna Bajak)