ABSOLWENCI


Aleksander Ihnatowicz
Aleksander Ihnatowicz

ALEKSANDER IHNATOWICZ
Występował w Teatrze Muzycznym TINTILO w spektaklach: "Kolorowa Łza" (1991), "Przyszła fala, świat oszalał" (1993), "Daj mi znak" (1996), "Zwierzanie" (1997), "Podróż" (1998). Odtwórca roli Ola w "Kronikach domowych" (reż L. Wosiewicz), tytułowego bohatera w "Królu Maciusiu Pierwszym" (reż. F. Zylber) oraz Romka w serialu "Rodzina zastępcza".

Patricia Kazadi
Patricia Kazadi

PATRICIA KAZADI
Aktorka, wokalistka i prezenterka telewizyjna.Od 2005 r. występuje w serialu "Egzamin z życia" w TVP2. Gra na fortepianie i komponuje, przez dwa lata trenowała taniec nowoczesny, już od wczesnych lat jest związana z muzyką, teatrem i mediami. Pierwsze kroki na scenie stawiała w Teatrze Muzycznym TINTILO. Była uczennicą Autorskiej Szkoły Muzyki Rozrywkowej i Jazzu II stopnia. Zagrała rolę Fleur-de-Lys w musicalu "Notre Dame l'histoire" wystawianym w Sali Kongresowej. Od 2011 prowadzi program "You Can Dance - po prostu tańcz", a od 2013 - prowadzi kolejną edycję programu "X Factor" na antenie TVN.

Olga Kalicka
Olga Kalicka

OLGA KALICKA
Od 2000 r. związana z TINTILO. Zagrała w takich spektaklach, jak: "Ten Obcy", "O dobry dzień", "Dziewczyna i chłopak", "Poskromienie złosnicy", "Książę", "Przygody Sary", "Obcy", "Świat Bastiana", "W cieniu". W 2005 r. pierwszy raz pojawiła się na ekranie, w serialu „Niania” w roli Andżeliki. Gościnnie zagrała w serialach: „Na wspólnej”, „Prawo Agaty”, „Prosto w serce” oraz w pełnometrażowym filmie w reż. Andrzeja Barańskiego „Księstwo”, gdzie zagrała Małgorzatę, dziewczynę głównego bohatera. Na stałe związana z serialem „Rodzinka.pl”, gdzie wciela się w rolę Magdy. W 2012 r. zagrała główną rolę Księżniczki Jasmin w musicalu „Aladyn JR” wystawianym na deskach TM Roma. Obecnie studentka warszawskiej PWST.

Kamil Krupicz
Kamil Krupicz

KAMIL KRUPICZ
Ukończył wydział aktorski w Warszawskiej Szkole Filmowej, wcześniej występował na deskach Teatru Nowego w Warszawie, Teatru Nowego w Łodzi, Teatru Polskiego, Teatru Rampa i Theatre de l’echo w Paryżu. Ma na swoim koncie osiem głównych ról musicalowych. Jako aktor zagrał również w kilku produkcjach telewizyjnych m.in. „Seks w mniejszym mieście”, „Niania”. Jako wokalista uczestniczył w różnych programach muzycznych, m.in. w grupie Natalii Kukulskiej w programie „Bitwa na Głosy". W Teatrze Muzycznym TINTILO zagrał w spektaklach: "Ten obcy", "O dobry dzień", "Dziewczyna i chłopak", "Poskromienie złośnicy", "W cieniu".

Maria Maciejowska
Maria Maciejowska

MARIA MACIEJOWSKA
Pierwszy raz na scenie wystąpiła w wieku 8 lat w musicalu "Podróż" Teatru Muzycznego TINTILO. W okresie 1998-2003 brała udział w kilku dużych musicalach zespołu. Tu zdobyła umiejętności taneczne i aktorskie. Dzięki wytrwałej pracy i wielkiej pasji zdobyła rolę Małgosi Skalskiej w znanym serialu "Niania".

Bartosz Obuchowicz
Bartosz Obuchowicz

BARTOSZ OBUCHOWICZ
Występował w Teatrze Muzycznym TINTILO w spektaklach: "Kolorowa Łza" (1991), "Przyszła fala, świat oszalał" (1993), "Daj mi znak" (1996). Odtwóca roli Tomka w serialu "Na dobre i na złe".
Do najważniejszych filmów w jego dorobku należą : "Cwał" (1995), "Czas surferów", "Haker" i "Stacja" (2001 – nagroda dla najlepszego aktora drugoplanowego na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych). Zagrał m.in. w serialach: "Bar Atlantic", "Tajemnica Sagali", "Dom", "Sława i chwała", "Klasa na obcasach", "Prosto w serce", "Julia".

Nina Roguż
Nina Roguż

NINA ROGUŻ
Występowała w Teatrze TINTILO w spektaklach: "Kolorowa Łza" (1991), "Przyszła fala, świat oszalał" (1993). Odtwóczyni roli Marty Kord w filmie "Prawo ojca" (reż. M. Kondrat). Jest jedną z najpopularniejszych fotomodelek współpracujących m.in. ze studiem fotograficznym "Foksal". Zagrała w kilku serialach, m.in. "Awantura o Basię", "Lokatorzy", "Zostać miss", "Świat według Kiepskich".

Wojciech Rotowski
Wojciech Rotowski

WOJCIECH ROTOWSKI
W Teatrze TINTILO występował w latach 2003-2010. Dzięki zdobytemu tu warsztatowi aktorskiemu i doświadczeniu wystąpił w Teatrze ROMA jako odtwórca jedej z głównych ról w musicalu "Akademia Pana Kleksa". W 2010 roku zagrał jedną z głównych ról w serialu "Do dzwonka" emitowanym na Disney Channel. Odwtórca roli Kuby w serialu "Prosto w serce". Aktor dubbingowy. Obecnie gra główną rolę Aladyna w spektaklu Teatru Muzycznego ROMA "Aladyn Jr."

Aleksandra Szwed
Aleksandra Szwed

ALEKSANDRA SZWED
Zanim pojawiła się w telewizji, występowała w Teatrze Muzycznym TINTILO. Zagrała m.in. w spektaklu "O dobry dzień". W 1999 roku zadebiutowała w serialu "Rodzina zastępcza". W tym samym roku pojawiła się także w "Świąteczna awaria". W roku 2000 wystąpiła w "Uwolnić Mikołaja", następnie w 2001 w "Kolęda z komórki", 2002 - "Bardzo dużo sylwestrów", a od 2004 występuje w kontynuacji "Rodziny zastępczej" - "Rodzina zastępcza plus". Brała udział m.in. w programach rozrywkowych: "Gwiazdy tańczą na lodzie", "Jak oni śpiewają", "Taniec z gwiazdami".

Jakub Tolak
Jakub Tolak

JAKUB TOLAK
Występował w Teatrze Muzycznym TINTILO w spektaklach: "Przyszła fala, świat oszalał" (1993), "Daj mi znak" (1996). Absolwent Akademii Teatralnej w Warszawie. Zagrał główną rolę w filmie "Francuski numer". Odtwórca roli Daniela Rossa w telenoweli "Klan". Uczestnik programu "Jak oni śpiewają". Brał także udział w dubbingu do filmu "Camp Rock". Grał m.in. w serialach: "39 i pół", "Usta usta", "Ranczo", "Lekarze", "Tajemnica Westerplatte", "Barwy szczęścia". Od 2004 członek grupy artystycznej Forma.

Mikołaj Woubishet
Mikołaj Woubishet

MIKOŁAJ WOUBISHET
Występował w Teatrze TINTILO w spektaklach: "Kolorowa Łza" (1991), "Przyszła fala, świat oszalał" (1993), "Daj mi znak" (1996), "Zwierzanie" (1997), "Podróż" (1998). W spektaklu Teatru Telewizji "Poczta" (reż. Maciej Prus) zagrał rolę Omola. Absolwent PWST we Wrocławiu. W 2008 zdobył Grand Prix w Konkursie Aktorskiej Interpretacji Piosenki na XXIX Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Od sezonu 2009/2010 jest aktorem Teatru Muzycznego Capitol we Wrocławiu. Doktor Asłan z serialu "Pierwsza miłość" i Stylista z "Galerii". W 2011 zagrał w filmie akcji "4.13 do Katowic" (3D) u boku Roberta Więckiewicza.