AKTORZY współpracujący


Krzysztof Bartłomiejczyk
Krzysztof Bartłomiejczyk

Krzysztof Bartłomiejczyk

Aktor teatralny, estradowy i filmowy. Absolwent Studium Wokalno-Aktorskiego przy teatrze Muzycznym w Gdyni. Aktor spektakli dla dzieci: „Mały Książę” w realizacji A. Marczewskiego, „Smerfy” J. Stańka i T. Dutkiewicza w Teatrze Muzycznym w Gdyni, „Kubuś Puchatek” Teatru Studio Test z Warszawy (prywatnej inicjatywie teatralnej wystawiającej klasykę światowej dramaturgii). Współpracuje z teatrami: Rampa, Roma, Teatr Dramatyczny w Płocku, Teatr Nowy w Łodzi, Teatr Polski w Bielsku-Białej, Teatr Muzyczny w Gdyni. Obecnie w Teatrze Muzycznym Roma występuje w spektaklach „Les Miserables” i „Deszczowa Piosenka”, "Piloci". Z Teatrem Muzycznym TINTILO związany od stycznia 2014 r. – rola kapitana Crew i adwokata Barrowa w musicalu „Księżniczka Sara”.

Od września 2018 r. gra w musicalu "Oto Oliver Twist" w rolach Pana Williamsa i Henry'ego Brownlowa.

Marcin Dabkus
Marcin Dabkus

Marcin Dabkus
Absolwent wydziału wokalno-aktorskiego Akademii Muzycznej w Bydgoszczy. W trakcie studiów pracował jako adept baletu w Operze Nova. Zdobywca Grand Prix na I Europejskim Konkursie Duetów Operetkowych i Musicalowych „Face to Face” w Poznaniu w 2009. W latach 2010-2012 był członkiem obsady musicalu „Les Misérables” wystawianego na deskach Teatru Muzycznego „Roma” w Warszawie. W Teatrze Muzycznym TINTILO - kreuje postać Alphonse Marie Louis de Puzona w spektaklu "W cieniu".

Kamil Krupicz
Kamil Krupicz

Kamil Krupicz
Ukończył wydział aktorski w Warszawskiej Szkole Filmowej, wcześniej występował na deskach Teatru Nowego w Warszawie, Teatru Nowego w Łodzi, Teatru Polskiego, Teatru Rampa i Theatre de l’echo w Paryżu. Ma na swoim koncie główne role musicalowe. Jako aktor zagrał również w kilku produkcjach telewizyjnych m.in. „Seks w mniejszym mieście”, „Niania”. Jako wokalista uczestniczył w różnych programach muzycznych, m.in. w grupie Natalii Kukulskiej w programie „Bitwa na Głosy". W Teatrze Muzycznym TINTILO - kreuje postać Cienia w spektaklu "W cieniu".

Krystian Krewniak
Krystian Krewniak

Krystian Krewniak

Absolwent specjalności Musical na wydziale wokalno- aktorskim w Akademii Muzycznej w Gdańsku. Występował na scenie Teatru Muzycznego w Gdyni. Grał w musicalu „Wonderful Town”, który powstał przy współpracy Filharmoni Bałtyckiej i Akademii Muzycznej w Gdańsku. Zagrał główną rolę w filmie krótkometrażowym Grzegorza Szarafińskiego „Świtem”. W maju 2012 r. zrealizował spektakl „My Musical Dream” w Teatrze Na Plaży w Sopocie. W Teatrze Muzycznym TINTILO - kreuje postać Pietra i Pisarza w spektaklu "W cieniu".

Piotr Makarski
Piotr Makarski

Piotr Makarski

Aktor, wokalista, lektor i konferansjer. Absolwent PWST we Wrocławiu i Studium Wokalno-Aktorskiego w Gdyni. Debiutował w latach 90. w musicalach Teatru Muzycznego w Gdyni (m.in. „Nędznicy”, „Skrzypek na dachu”, „Evita”). W latach 2001-2003 związany z Teatrem Jeleniogórskim im. C.K. Norwida (m.in. „Kordian”, reż. A. Hanuszkiewicza, „Tomek Sawyer”, reż. J. Szurmiej, „Kartoteka”, reż. P. Łazarkiewicz). Obecnie związany z teatrami warszawskimi (m.in. Teatr Współczesny, Teatr Capitol, Scena na Lubelskiej 30/32). Na co dzień gra w popularnych serialach i dubbingu. W Teatrze Muzycznym TINTILO od stycznia do czerwca 2014 r. – w roli kapitana Crew i adwokata Barowa w musicalu „Księżniczka Sara”.

Wojciech Michalak
Wojciech Michalak

Wojciech Michalak
Absolwent Akademii Teatralnej w Warszawie. Występował w spektaklach Teatru Narodowego („Balladyna”), Współczesnego („Moulin Noir”), Rampa („Bracia Krwi”, „Poskromienie złośnicy”), Palladium („Nie ma Solidarności bez miłości” – rola główna) i Och-Teatru („Rocky Horror Show” - jako Rocky). Obecnie można go zobaczyć w „Bezimiennym dziele” w reż. Jana Englerta w Teatrze Narodowym. Interesuje się walkami scenicznymi i tańcem. Szerszej publiczności jest znany z roli „Rafy” w serialu „Tancerze” oraz z serialu „Klan”. W Teatrze Muzycznym TINTILO - kreuje postać Premiera w spektaklu "W cieniu".

 

Gabriela Oberbek
Gabriela Oberbek

Gabriela Oberbek
Absolwentka PWST w Krakowie. Laureatka nagrody im. Andrzeja Nardellego przyznawanej przez ZASP za najlepszy debiut aktorski w teatrach dramatycznych, za rolę w spektaklu „Rozmowy z Piotrem” w reż. Jana Nowickiego. Gościnnie związana z teatrem Rampa.Telewidzowie znają ją jako Ewę z serialu „Przyjaciółki”, Jadzię z „Czasu Honoru” czy też Izę z serialu „Misja Afganistan”. W Teatrze Muzycznym TINTILO - kreuje postać Vicky Valentino w spektaklu "W cieniu".

Tina Popko
Tina Popko

Tina Popko

Aktorka z doświadczeniem w spektaklach musicalowych, dramatycznych i komediowych. Wokalistka i pianistka. Absolwentka Studium Wokalno-Aktorskiego przy Teatrze Muzycznym w Gdyni i Szkoły Aktorskiej Jana i Haliny Machulskich w Warszawie. Zagrała m.in. w takich spektaklach jak: „My Fair Lady”, „Grease”, „Shrek” w reż. M. Korwina, „Słodkie lata 20., 30...” w reż. J. Szurmieja, „Hotel Palace” w reż. T. Czarneckiego, „Maszyneria mitu” w reż. T. Podsiadłego. Współpracuje z Teatrem Kamienica. W Teatrze Muzycznym TINTILO od stycznia do czerwca 2014 r. – w roli panny Minchin w musicalu „Księżniczka Sara”.

Marta Wardyńska
Marta Wardyńska

Marta Wardyńska

Aktorka teatralna i filmowa, prezenterka programu „Nie przegap” w Canal +, wokalistka zespołu „The Voices” i… klaun. Absolwentka PWSFTviT im. L. Schillera w Łodzi oraz Wydziału Wiedzy o Teatrze Akademii Teatralnej w Warszawie. Zagrała m.in. w takich spektaklach jak: „Drobne wątpliwości” w reż. A. Wojtyszki (monodram), „Lustra” w reż. B. Wyszomirskiego, „All inclusive” w reż. A. Ziętka, „Więzi rodzinne” w reż. J. Kamieńskiego, „Wariat i zakonnica” w reż. I. Gorzkowskiego. Ma na swoim koncie liczne role serialowe oraz filmowe: „Generał Nil”, „Mamo nie płacz” - główna rola, „W imieniu diabła”). W Teatrze Muzycznym TINTILO od stycznia do listopada 2014 r.  – jako panna Minchin w musicalu „Księżniczka Sara”.

Michał Węgrzyński
Michał Węgrzyński

Michał Węgrzyński
Aktor po PWST we Wrocławiu (2007). Debiutował w musicalu „OPherafolia” zespołu Pogodno na Przeglądzie Piosenki Aktorskiej w 2006 roku. Na co dzień pracuje w Kieleckim Teatrze Stefana Żeromskiego.
Gra epizodyczne role w serialach "Julia", "M jak miłość", "Naznaczony", "Brzydula". W Teatrze Muzycznym TINTILO kreuje postać Pietra w spektaklu "W cieniu".

Adrian Wiśniewski
Adrian Wiśniewski

Adrian Wiśniewski
Absolwent PWST w Krakowie (2009). Współpracuje z Teatrem Narodowym w Warszawie i Teatrem Nowym w Poznaniu. Zadebiutował rolą Hipolita w "Idiocie" w reż. Wojciecha Kościelniaka w Teatrze Muzycznym Capitol we Wrocławiu (2009). Na swoim koncie ma epizody w serialach, m.in. "M jak Miłość", oraz w Teatrze TV. Pracuje również jako instruktor zajęć teatralnych, m.in. w Bemowskim Centrum Kultury. W Teatrze Muzycznym TINTILO wykreował postaci Srooge'a w "Wigilijnej opowieści", księcia w "Zaczarowanych" i Lekarza w spektalu "W cieniu".

Przemysław Wyszyński
Przemysław Wyszyński

Przemysław Wyszyński

Aktor teatralny, filmowy i dubbingowy. Absolwent i wykładowca Akademii Teatralnej w Warszawie. Współpracuje z warszawskimi teatrami: Narodowy, Capitol, Polski i Rampa. Występuje m.in. w takich spektaklach jak: „Konik Garbusek” w reż. T. Grochoczyńskiego (Teatr Capitol w Warszawie), „Śluby panieńskie” w reż. T. Grochoczyński (Teatr Dramatyczny w Płocku), „Bezimienne dzieło” w reż. J. Englerta, „Natan Mędrzec” w reż. N. Korczakowskiej (Teatr Narodowy w Warszawie). Ma na swoim koncie wiele ról w Teatrze Polskiego Radia i w popularnych serialach TV. W Teatrze Muzycznym TINTILO – od września 2013 r. Zagrał w spektaklach: „W cieniu” (rola Pisarza), „Wigilijna opowieść” (rola Freda i Joe), w sezonie 2014/2015 grał Tommy’ego w musicalu „Księżniczka Sara”.

Kamil Zięba
Kamil Zięba

Kamil Zięba
Absolwent specjalności Musical, na wydziale wokalno-aktorskim w Akademii Muzycznej w Gdańsku. Grał na deskach podkarpackich oraz trójmiejskich teatrów, zagrał m.in. główną rolę w musicalu „Wonderful Town” L. Bernsteina, który powstał przy współpracy Filharmonii Bałtyckiej i Gdańskiej Akademii Muzycznej. Brał udział w nagraniach dla Telewizji Polskiej, obecnie współpracuje z Teatrem Miejskim w Gdyni w spektaklu muzycznym „Słodkie Lata 20., 30.”. W Teatrze Muzycznym TINTILO kreuje postać Ministra Finansów w spektaklu "W cieniu".