Letnie Warsztaty Artystyczne BROK 2023


Co robimy?

Poza tym, że świetnie się bawimy i niezależnie od pogody dopisuje nam humor, intensywnie pracujemy na zajęciach. Blisko 6 godzin dziennie poświęcamy na zajęcia z instruktorami. Trenujemy:
TANIEC – brodway jazz, hip-hop, taniec musicalowy.
ŚPIEW – ćwiczenia emisji głosu, dykcji, intonacji, śpiew solo i zespołowy, śpiew w kanonie, chóralny, gospel, praca nad świadomością ciała, prezentacją siebie na scenie, pokonywania tremy.
AKTORSTWO – ćwiczenia dykcyjne, praca nad kulturą żywego słowa, rozwijanie kreatywności poprzez stawianie zadań aktorskich (improwizacja, etiudy bez słów), praca nad ekspresją, plastyką ciała i gestem scenicznym, interpretacja tekstu, praca ze scenariuszem.

Nasz ośrodek
Ośrodek szkoleniowo-wypoczynkowy NADRZECZE usytuowany w miejscowości Brok nad Bugiem (88 km od Warszawy). Ośrodek położony jest na ogrodzonym, pięknie zagospodarowanym terenie z placem zabaw dla dzieci. Składa się z jednopiętrowego budynku z pokojami 2-, 3-, 4-osobowymi, pawilonów i domków letniskowych z pełnym węzłem sanitarnym.

Ośrodek dysponuje jadalnią, w której serwowane są przepyszne dania kuchni polskiej, w tym również potrawy wegetariańskie.

Do dyspozycji Teatru są trzy duże sale do ćwiczeń (w tym jedna z lustrami, z rozsuwanymi ścianami, z widokiem na rzekę Bug), sale do zajęć wokalnych, pomieszczenie na studio nagraniowe. Przemiła, profesjonalna obsługa. Ośrodek od lat prowadzi kursy, szkolenia, konferencje i warsztaty artystyczne.
Trzy posiłki dziennie, w tym śniadania i kolacje w formie bufetu szwedzkiego. Obiad serwowany do stołu.

Zapewniamy

Przejazd autokarem w obie strony (Warszawa-Brok, Brok-Warszawa), zakwaterowanie w pokojach 2- ,3- i 4-osobowych, całodzienne wyżywienie, realizację programu artystycznego, fachową opiekę pedagogiczną, instruktorsko-trenerską, medyczną oraz ubezpieczenie dzieci.

Wszystkie zajęcia odbywają się w małych grupach pod opieką naszych doświadczonych instruktorów. Wychowawcy, instruktorzy oraz kierownictwo warsztatów, przez całą dobę czuwają nad komfortem i bezpieczeństwem Twojego dziecka.

Przybliżony koszt: 2700 zł (możliwość płatności w ratach).

Zapisy: tintilo@tintilo.com