SZKOŁA MUSICALOWA TINTILOFundacja Twórczego Rozwoju Dziecka TINTILO w ramach swojej działalności prowadzi warsztaty artystyczne kierowane do utalentowanych wokalnie, teatralnie i tanecznie dzieci oraz do młodzieży w wieku od 7 do 16 lat.

Zajęcia w ramach Szkoły Musicalowej TINTILO trwają przez cały rok szkolny i odbywają się dwa razy w tygodniu  w godz. 18-20.30 w warszawskiej szkole przy ul. Elektoralnej 12/14 (siedziba gościnna). Nasi instruktorzy i trenerzy prowadzą zajęcia z warsztatu teatralnego, z muzyki i tańca. W ramach Szkoły TINTILO dzieci i młodzież przygotowują się m.in. do występów w muzycznych spektaklach teatralnych wystawianych przez Teatr Muzyczny TINTILO w warszawskim teatrze Rampa, z którym nawiązaliśmy stałą współpracę.

----------------------------------------------------

Wszystkie dzieci zainteresowane przyjęciem do Szkoły Musicalowej TINTILO (przy ul. Elektoralnej) prosimy o kontakt pod adresem tintilo@tintilo.com. Na bieżąco będziemy Państwa informować o przesłuchaniach do naszego Teatru.

 


 

RAMOWY PROGRAM ZAJĘĆ W RAMACH SZKOŁY MUSICALOWEJ TINTILO

 

TANIEC – brodway jazz, hip-hop, taniec musicalowy.
ŚPIEW – dla osób zarówno początkujących, jak i tych, którzy pracują z głosem (śpiewających, interesujących się improwizacją); ćwiczenia emisji głosu, dykcji, intonacji, śpiew solo i zespołowy, śpiew w kanonie, chóralny, gospel, praca nad świadomością ciała, prezentacją siebie na scenie, pokonywania tremy.
TEATR – ćwiczenia dykcyjne, praca nad kulturą żywego słowa, rozwijanie kreatywności poprzez stawianie zadań aktorskich (improwizacja, etiudy bez słów), praca nad ekspresją, plastyką ciała i gestem scenicznym, określanie przestrzeni scenicznej i miejsce aktora w przestrzeni, wielofunkcyjność rekwizytu w improwizacji, interpretacja tekstu.

 

ŁAPIEMY MARZENIA, czyli warsztaty artystyczne  TINTILO

Szanowni Państwo!

Mamy ogromną przyjemność zaprezentować nasz pierwszy teledysk zrealizowany przez profesjonalne studio filmowe Altum Films. Zdjęcia powstały latem podczas warsztatów artystycznych w Broku (sierpień 2016 r.). Miłego oglądania! Zapraszamy!

(reżyseria teledysku: Krzysztof Chodorowski, zdjęcia: Michał Stańczyk; piosenka  "Fantazjana" ze spektaklu "Świat Bastiana", słowa: Teresa Kurpias-Grabowska, muzyka: Anna Bajak)