WIGILIJNA OPOWIEŚĆ 2019


projekt: Ilona Zajączkowska
projekt: Ilona Zajączkowska

Za nami premiera "Wigilijnej Opowieści" w nowej odsłonie scenicznej. Dziękujemy za ciepłe przyjęcie i zapraszamy!

TWÓRCY

scenariusz i reżyseria: Teresa Kurpias-Grabowska

asystent reżysera: Marta Rytter-Kaczor

teksty piosenek: Teresa Kurpias-Grabowska, Natalia Świder

kompozycje piosenek: Anna Bajak

muzyka instrumentalna i aranżacje: Marcin Kuczewski, współpraca: Taras Szumski

perzygotowanie solistów i chórów: Kamil Jaros, Anna Bajak

choreografia i ruch sceniczny: Marcin Furga, Anna Pacocha

scenografia, kostiumy, opracowanie graficzne: Ilona Zajączkowska

projekcje multimedialne: Artur Konicz

realizacja nagrań: Edward Sosulski, studio PSALM

zdjęcia:Olga Cieślar

charakteryzacja i peruki: Anna Gradowska

wykonanie kostiumów: Elżbieta Kopiec, Lidia Sawicka, Edyta Soczewka, Renata Radzikowska

wykonanie dekoracji:Dariusz Haberski

światło: Andrzej Kulesza, Jacek Kaczmarski

dźwięk: Mikołaj Skalski, Piotr Zaczek

inspicjent: Agnieszka Korczak, Katarzyna Ciemniewska

organizacja widowni: Mirosław Leszczyński

 

promocja: Iwona Lisek-Woubishet

kierownictwo produkcji: Katarzyna Ciemniewska

 

OBSADA

Scrooge Marek Grabiniok / Dominik Bobryk

Marley / Przedsiębiorca pogrzebowyJan Strupiechowski
Fezzwig / Joe – Dominik Rybiałek
Fred – Kamil Krupicz (listopad, grudzień) / Kamil Mróz (styczeń, luty)
Betty – Aleksandra Morawska / Katarzyna Dubieniecka / Maja Franckowska
Żona Freda – Aleksandra Morawska / Maja Franckowska / Weronika Celińska
Kitty / Williams – Klaudia Nowak/ Julia Komorowska / Natalia Klimaszewska / Karolina Stępień
Johanna / Foster – Izabela Odolak / Maja Franckowska / Natalia Paciorek / Małgorzata Stopczyńska
Młody Ebenezer  /Gentelman 1 – Kamil Jaros
Rick / Gentelman 2 – Marcin Furga
Duch 1 – Gabriela Pogorzelska / Aleksandra Słomianowska / Olga Franckowska / Laura Błocka
Duch 2 – Małgorzata Majerska /Julia Komorowska
Dozorczyni – Małgorzata Majerska / Aleksandra Morawska / Natalia Klisińska / Aleksandra Wardak
Praczka – Jagoda Borek / Hanna Sągolewska / Aleksandra Marcinkiewicz / Jagoda Szrajber
Bob Cratchit / Duch 3 – Damian Kaczor
Fezzwigowa / Pani Cratchit – Paulina Józefowska / Zuzanna Makowska
Marta – Justyna Brzeźna /Tola Twardowska / Anna Frączek / Anna Szcześniak / Amelia Imiołek
Mary – Emilia Nowak / Malwina Florczuk / Łucja Muter / Zuzanna Skoczek / Julia Wolke
Suzi – Gabriela Pogorzelska / Aleksandra Słomianowska / Olga Franckowska / Lena Bargiełowska, Julia Jastrzębska, Zofia Świder
Piotr / Mały Ebenezer – Maciej Dąbrowski / Bartek Lęgas / Jeremiasz Janicki / Maksymilian Janicki
Tim – Maria Przeździęk, Anna Brzeźna
Nastoletni Ebenezer / Ben – Stanisław Przeździęk / Patryk Korlak / Maurycy Gontarek / Błażej Cieślar / Kuba Jóźwik
Fan – Łucja Muter / Emilia Nowak / Antonina Marzec / Zuzanna Skoczek
Karolina – Maria Kotlińska / Anna Staszewska / Jagoda Szrajber / Karolina Kowalewska / Aleksandra Kotlińska / Karolina Stępień/ Gabriela Szymczak / Anna Królikowska
Dziewczynka – Nina Żbikowska / Tola Twardowska / Teresa Kaczorowska / Lena Bargiełowska /Julia Jastrzębska /Zofia Świder / Hanna Żelska
Chłopiec – Dawid Sierański / Jeremiasz Janicki / Maksymilian Janicki / Maciej Dąbrowski / Bartek Lęgas
Duchy bez mocy – Aleksandra Morawska / Małgorzata Majerska, Natalia Klisińska, Aleksandra Wardak, Jagoda Borek, Anna Pacocha, Kamil Krupicz / Kamil Mróz
Mieszkańcy Londynu – Julia Lęgas, Szymon Koba, Antonina Koba

 

Zapraszamy do galerii...